niedziela, 28 kwietnia 2013

Szafirowo

Za mną intensywny weekend, ale bardzo miły. Wczoraj mieliśmy rodzinne, sportowe przeżycia.......Kochanie jeszcze raz gratulacje! Dzisiaj pełna ciekawości wybrałam się na Wiosenną Wystawę Ogrodnictwa w Krakowie.....rozczarowanie w każdym aspekcie, więc przemilczę ten temat :(

Pogoda wczoraj w Krakowie była w zasadzie letnia, dzisiaj znaczne oziębienie....ale kilka kropel deszczu pomogło kolejnym drzewom rozwinąć liście i seledynowa zieleń dobija się do okien :-) Bardzo na to czekałam!

U mnie dzisiaj zagościły szafirki. Wersja "ogrodowa" jest bardziej okazała i ma mocniejszą barwę niż doniczkowa. Te kwiaty znakomicie odnajdują się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i bardziej nowoczesnych - wszystko zależy od tego w czym je umieścimy. Dzisiejsze szafirki znalazły swoje miejsce w mega solidnym wazoniku zakupionym dwa tygodnie temu na starociach "Pod Halą" (całe 5 PLN) :-)Za dwa dni rozpoczynamy wielką majówkę. Znam takie jedno miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić właśnie w długi majowy weekend! Więcej szczegółów zdradzę w najbliższych dniach.


design & photos by mafleur.pl

2 komentarze:

  1. Gratulacje dla męża:) kwiaty przepiękne..uwielbiam szafirki..i ich kolor.A wazonik..bardzo exlusiv;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje oczywiście przekazałam, a odpisuje dopiero dzisiaj, bo walczyliśmy ze szkarlatyną :( ale już jest zdecydowanie lepiej.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń