czwartek, 26 września 2013

Nowy rozdział - sklep MA FLEUR

Jak szaleć, to szaleć! Jak zmiany - to od razu spore :)

Pragnę Was dzisiaj poinformować, że MA FLEUR się rozrasta. W dniu dzisiejszym udało mi się zakończyć proces uruchamiania sklepu internetowego z moim rękodziełem :-)

Do sprzedaży moich wianków i innych trwałych kompozycji florystycznych wybrałam portal DaWanda. 
DaWanda to miejsce gdzie znajdziecie unikatowe przedmioty, meble, ubrania, biżuterię - wszystko hand made. Rękodzieło i design w najwyższej jakości!

Portal jest bardzo fajnie przygotowany, więc takie osóbki jak ja, chcące sprzedać swoje prace, mają szanse w sposób prosty i szybki dołączyć do grona szczęśliwych sprzedawców. Rozwiązania technologiczne przygotowane przez DaWanda pozwalają na zintegrowanie butiku założonego na DaWanda z blogiem czy stroną www sprzedającego.
Tak też się stało w moim przypadku. Od dzisiaj na stronie www.mafleur.pl pojawiła się zakładka sklep. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

A oto moje pierwsze prace - wystawione na publiczną sprzedaż :)


design & photos by mafleur.pl

7 komentarzy:

 1. Ho.ho! Właśnie miałam okazję obejrzeć sklep,sama się zajmując zakładaniem swojego ...Cóż za zbieżność czasowa? Właśnie straciłam ostatnie miejsce sprzedaży stacjonarnej w okolicy z powodu rozbiórki budynku i się w końcu zmotywowałam do zapisania się do do Dawandy. Mam nadzieję ,że coś więcej niż niskie ceny kiedyś osiągnę . I tak się spotkamy przy wiankach też nieraz.Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to ja również trzymam kciuki :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Gratulacje! Wianki przecudowne...wykonane z niespotykaną precyzją i sercem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo...śliczności :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I thank you for the information and articles you provided

  OdpowiedzUsuń