niedziela, 26 stycznia 2014

Przyszła!

Zatem mamy zimę! Jak to jest, że pomimo takiego opóźnienia potrafiła zaskoczyć drogowców?  Dzisiaj w Krakowie odśnieżanie zaczęło się koło południa, jak śnieg przestał sypać.
Ale zostawiam to, bo przecież to żadna nowość.

Tęskniąc za zimą pisałam o dekoracjach w beli. Świętując jej przyjście, pozostaję przy białym kolorze :)
Poniższa kompozycja będzie idealna o tej porze roku do każdego wnętrza. Naczynie doskonale odnajdzie się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu.
Białe goździki i mikołajek nawiązują natomiast do tego co za oknem. To bardzo trwały zestaw, który   będzie zdobił nasze wnętrza przez minimum tydzień.  
design & photos by mafleur.pl
7 komentarzy:

 1. Śliczny i niezwykle delikatny bukiecik, bardzo mi się podoba i połączenie białych goździków z flakonem szarym i zielenią..No super!! Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gożdziki pasują do zimy świetnie.Lubię takie obłe naczynia ,świetne są do różnych w kształcie kompozycji .Moje stare zapasy w takim asortymencie się wyczerpały już zupełnie.. w kontraście do nadmiaru pracy z łopatą do śniegu.Przynajmniej nie jest już szaro!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas wczoraj było na plusie i robi się już szaro :( A co do tego szarego naczynia, to kupiłam go dawno temu na jakiejś wyprzedaży i bardzo często go używam. Jest doskonałym tłem dla wielu kwiatów. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Mam też jeden wszechstronny,stareńki kulisty wazonik.Wszystko w nim wygląda dobrze.Co ciekawsze modele ceramiki ,jakie przeszły przez moje ręce nie pochodziły z Polski...made in Germany albo Holland.

  OdpowiedzUsuń
 4. 29 year-old Business Systems Development Analyst Nikolas Aldred, hailing from Etobicoke enjoys watching movies like Demons 2 (Dèmoni 2... l'incubo ritorna) and Rowing. Took a trip to Cidade Velha and drives a Ferrari 275 GTB Long ose Alloy. ich wyjasnienie

  OdpowiedzUsuń
 5. thank you for the information provided, we are waiting for the next info

  OdpowiedzUsuń