wtorek, 13 stycznia 2015

W ferworze przygotowań z anamonami w tle

Jak zaczynać Nowy Rok to tylko na wysokich obrotach :) Aktualnie przygotowuję się do targów ślubnych, które odbędą się w Krakowie w nowo otwartym Centrum Kongresowym ICE.
Trzymajcie kciuki bo najbliższe dni będą dosyć nerwowe ;)

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do odwiedzenia Targów. Już w najbliższą niedzielę, 18 stycznia  - ICE ul. Konopnicka 17 -  godz.  10:00 - 17:00. Do zobaczenia! 

W ramach przygotowań testuję trwałość anemonów :) Jakość rewelacyjna, a barwy.... sami zobaczcie!
design&photos by mafelur.pl

5 komentarzy:

 1. Witam w nowym roku-oby lepszym dla wszystkich niż poprzedni. Anemony już w samej kolorystyce i formie są niesamowite: wyraziste ,energiczne,ale nie krzykliwe.Zwłaszcza,podnoszą nastrój w szare,styczniowe dni.Kolor to energia i pewnie dlatego wszyscy kochają kwiaty ,choćby te z łąki.Zawsze mam problemy z ograniem kształtów ,,dziwnych" wazonów,ale Pani to nie grozi.Moją głowę opanowały jakoś ,,trwalsze"materiały i bez naczyń ,niestety.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj zdecydowanie poprawiają nastrój! Z tymi wazonami to jest tak, że mnie intrygują takie nietypowe kształty i nie mogę się im oprzeć :) Pozdrawiam serdecznie i również wszystkiego dobrego na cały rok!

   Usuń
 2. look what i found go YOURURL.com visit this web-site you can look here moved here

  OdpowiedzUsuń