wtorek, 14 kwietnia 2015

Wianki komunijne 2015

Czy tylko u mnie czas jakoś przyśpieszył po Świętach? Po Wielkanocnych dekoracjach od razu przeszłam do tematów komunijnych - poniżej zobaczycie efekty mini sesji zdjęciowej dekoracji głowy na I Komunię Św.

Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować mojej wspaniałej modelce, za nieocenione pokłady cierpliwości :)

Osobiście jestem zwolennikiem bardzo skromnych i stonowanych dekoracji bez błyskotek, świecidełek oraz ostrych kolorów.

Zacznę od "nieśmiertelnej" gipsówki, z której wianuszki pojawiały się już na blogu wcześniej.  Dzisiaj w wersji wianka oraz półwianka.


Jako drugi - jaśmin kwiecisty (Jasminum polyanthum), moje wiankowe odkrycie. Jaśmin nadał tym pracom niesamowitą delikatność oraz wprowadził swoisty ruch.  Solo wystąpił w wianku oraz w dekoracji na koka.


Kalanchoe okazało się królem trwałości :) Do półwianka przemyciłam wspomniany wcześniej jaśmin oraz chamelaucium, a do dekoracji koka, eukaliptus i Calocephalus.


I jeszcze dwie opaski. Może nie na samą ceremonię w kościele, ale na przyjęcie komunijne lub biały tydzień. Myślę, że młodsza siostra ucieszy się z kwiecistej ozdoby w tak ważnym dniu ;) Moje wcześniejsze opaski na I Komunię dostępne są tutaj.

design&photos by MA FLEUR

PS. Wczoraj realizowałam bardzo ciekawe zamówienie - szczegóły na Blogu już wkrótce.

1 komentarz:

  1. 39 years old Health Coach I Arthur Jesteco, hailing from Brentwood Bay enjoys watching movies like The Golden Cage and tabletop games. Took a trip to Flemish Béguinages and drives a Ferrari 250 Testa Rossa. strona tutaj

    OdpowiedzUsuń