poniedziałek, 21 września 2015

Scabiosa w pięknym zapachu róży i reszta

Tak się zdarzyło, że 5 września miałam przyjemność przygotowywać oprawę florystyczną dla dwóch Panien Młodych o imieniu Martyna :) Dzisiaj pierwsza prezentacja.
Ogrodowa róża angielska, która wystąpiła w tym bukiecie w roli głównej, pachniała naprawdę cudownie. Towarzyszyły jej scabiosa, cantedeskia oraz róża Talea. A to wszystko w oprawie szarej zieleni sukulentów i starca.

Wraz z bukietem prezentuję Wam kilka zdjęć z dekoracji stołów. Kolorystyka sali, w której odbywało się przyjęcie wpłynęła na kolor kwiatów. Wybrałam bordowe goździki, łososiowe róże, hortensję wybarwioną miejscami na bordo oraz sedum. Bluszcz i szarłat uzupełniły kompozycję.
Centralne dekoracje stołów umieszczone były na wysokich smukłych naczyniach. Dodatkową ozdobę stanowiły kryształki, nawiązujące do obecnych tam żyrandoli. Świece umieszczone w dopasowanych naczyniach szklanych oraz koronkowe lampiony dopełniły całości.


Stół Państwa Młodych.Kryształki pojawiły się również w ramkach numerujących stoły.Bukieciki dekorujące serwetę stanowiły doskonałe podziękowanie przybyłym gościom.all floral works, decorations&photos by Magdalena Podskarbi (MA FLEUR)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz