środa, 1 stycznia 2014

Roczek

Dzisiaj trochę wyjątkowo, bo pierwszy wpis po świątecznej przerwie, pierwszy w Nowym Roku i do tego wszystkiego jeszcze rocznicowy :)

Mam nadzieję, że czas świąteczny był dokładnie taki, jak chcieliście aby był. Dla mnie i mojej rodziny ostatni tydzień był bardzo przyjemny, pomijając jakieś katary i kaszelki. Przygotowania świąteczne zmęczyły pozytywnie, więc zero narzekania. No chyba tylko pogody można się czepić, bo iście jak na Wielkanoc. A może w tym roku będzie jak w minionym, i mnóstwo śniegu czeka nas kalendarzowa wiosną..... zobaczymy.

Zaczął się nam kolejny rok. Jakieś postanowienia, a'la Bridget Jones? 
U mnie są, a jakże :) Jednym mogę się z Wami podzielić. Chciałabym częściej tutaj bywać! 
Dzisiaj mija rok odkąd dołączyłam do blogowej rodziny. Trudno mi uwierzyć jak szybko minął ten czas. To był rok na bardzo wysokich obrotach, więc bardzo jestem ciekawa jaki będzie 2014. 
Plany są, więc mam nadzieję, że sił wystarczy i los będzie sprzyjał ;) Proszę trzymajcie kciuki!

Aby tradycji stało się zadość będą też zdjęcia. Miałam podsumować ten rok moimi ulubionymi zdjęciami, które pojawiły się na blogu przez ostatni rok. Ale właśnie zmieniłam zdanie. Aby nie odgrzewać "starego kotleta" prezentuję Wam zdjęcia, które się tutaj jeszcze nie pojawiły, a jakie udało mi się zrobić na przestrzeni ostatniego roku. Niestety w ostatnim czasie coraz częściej nie udaje mi się fotografować moich prac - brakuje czasu :(

I jeszcze życzenia. Niech najbliższy rok, będzie tym najlepszym! Życzę Wam zdrowia, radości, miłości i ogromu dobroci od bliskich i nie tylko! Niech Wam się darzy!!!
design & photos by mafleur.pl

5 komentarzy:

 1. Magdo, życzę Ci wspaniałych pięknych i kreatywnych dni w Tym Nowym 2014 Roku, cieszę się, że mogę takie cuda,które cieszą moje oczy oglądać. Piękne. I gratuluję rocznicowego bloga:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Dla Ciebie też samych pomyślności!

   Usuń
 2. Podsumowania czasem są ciężkie...Ale takie rocznice pochwalić trzeba .. czekając na dalsze.

  OdpowiedzUsuń