środa, 9 kwietnia 2014

Cebulowo i nie tylko

Chyba już każdy czuje wiosnę?! Wczoraj w Krakowie można było nawet poczuć trochę lata. Jednak dzisiejsza aura trochę ochłodziła nasze zapędy na temperatury powyżej 20 stopni.

Weekend na uczelni był intensywny, zdjęciami prac z pewnością podzielę się na blogu. 
Niestety mam bardzo duże braki w zdjęciach prac by mafleur, więc dzisiaj ponownie skorzystam z zasobów Pinterest
Ostatnio wyszukałam dla Was aranżacje z wiosennymi kwiatami w roli głównej. Dzisiaj pozostajemy w klimacie wiosny. Pozostajemy bardziej "przyziemnie", bo w formie kwiatów doniczkowych, a nie ciętych.
Poniżej aranżacje z kwiatami cebulowymi i innymi kwiatami wiosny. 
Klucz jakim kierowałam się przy wyborze poniższych zdjęć to: cebula i/lub ziemia :)
Biorąc pod uwagę wybrane zdjęcia, pozostaje mi się tylko przyznać, że uwielbiam szafirki! 

4 komentarze:

 1. Bratki w misie to mój faworyt. Zastanawiam się czy tak w domu bez problemu można by je zasadzić i czy by się trzymały. Mnóstwo ciekawych pomysłów na zdjęciach, świetne inspiracje. Pozdrawiam wiosennie:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama w domu ich nie miałam tylko na balkonie. Kwitną od kwietnia do czerwca. Myślę, że czasowo w domu z pewnością sobie poradzą :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Cebulki są do wszechstronnego zastosowania faktycznie a w połączeniu z naczyniami stołowymi ...zabawne i nieco spożywcze.Ostatni męczę przyszłe menu na Święta,by dogodzić różnym dietom domowników i gości. .Dlatego już wszystko mi się z jednym kojarzy...Byle nie jajka na okrągło,jak w wiankach.Na resztę kwietnia i maj w wykonaniu mam mini torcik kwiatowy na stół,jak zwykle trochę sztuczny ,aby postał symbolicznie i lepiej się weszło w lato.Boskiej i bujnej wiosny ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uwielbiam torty kwiatowe :) powiadasz, że jeszcze święta się nie zaczeęy, a ty o jajkach chcesz zapomnieć :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń