czwartek, 3 kwietnia 2014

Wiosenne inspiracje


Witajcie! Bardzo się cieszę, że dzień się tak wydłużył. Słońce, soczysta zieleń oraz kwitnące kwiaty i krzewy bardzo umilają dzień.  Od razu jakoś tak więcej energii mam. Jeżeli jakimś cudem stałoby się jeszcze tak, że maleje ilość zadań, to byłoby już zupełnie rewelacyjnie! Ale nie ma co narzekać, byleby zdrowie było. 
Jutro rozpoczynam kolejny zjazd na naszych studiach florystycznych. Będzie wiosennie i jajecznie, więc bardzo się cieszę. Muszę tylko odrobić zadanie domowe, tzn. wykonać naczynie do nasadzeń oraz konstrukcję pod bukiet. Hmmm, czemu nie zrobiłam tego wcześniej? 
Wszystko ma być gotowe na sobotnie warsztaty, więc mam nadzieję, że zdążę... trzymajcie kciuki! 

Skoro mamy wiosnę to cieszmy się nią również w naszych wnętrzach.  Pinterest jest pełne zdjęć z wiosennymi kwiatami w roli głównej. Wybrałam kilka prostych aranżacji z wiosennych kwiatów, które są teraz powszechnie dostępne.

Zaczniemy od spokojnej bieli.....
.....teraz "ostre" słońce...
....energetyzujący kobalt i purpurowe akcenty....


... i jako ostatnie pastele i różne odcienie różu!Photos from pinterest.com

3 komentarze:

 1. Tulipany w koszu, cudo. Jak tam na studiach, zadanie odrobione?:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tak. Na chwilę obecną na dwa egzaminy dwa zdane :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. 25 yrs old VP Quality Control Jedidiah Hurn, hailing from Pine Falls enjoys watching movies like "Tale of Two Cities, A" and Drawing. Took a trip to Al Qal'a of Beni Hammad and drives a Impala. mozna zajrzec tutaj

  OdpowiedzUsuń