środa, 10 września 2014

Gregor Lersch = WIELKI MISTRZ!

Dzisiaj będzie mało treści a dużo zdjęć.  Chyba nie mogłam wymarzyć sobie lepszego zakończenia tego wspaniałego tygodnia niż pokaz tak doskonałego florysty.
W ostatnią niedzielę, 07 września, Hurtownia Kwiatów PRESTIGE zorganizowała w Opolu 10 -jubileuszowy pokaz florystyczny. Gościł na tym pokazie największy z największych :) Gregor Lersch.
To było coś niesamowitego! Taki wielki florysta, a tak skromy zarazem i oddany swojej pracy na 200%. W tym pokazie najważniejsze były kwiaty.
Pokaz odbywał się pod hasłem: "EDELWEISS - szlachetna biel".
To była prawdziwa uczta dla oczu oraz mnóstwo inspiracji czy interesujących rozwiązań. Jeżeli ktokolwiek z Was miałby kiedykolwiek szansę uczestniczyć w pokazie Gregora Lersch, nie wahajcie się ani chwili. Naprawdę warto!

Na początek zdjęcia Mistrza w akcji.A teraz już wspaniałe prace, które powstały przy silnym udziale asystentek Mistrza.photos by mafleur.pl


ps. Marzą mi się warsztaty u takiego Mistrza.....

5 komentarzy:

 1. Pokaz faktycznie jedyny w swoim rodzaju, ciężko wybrać najładniejszą pracę, ale na Twoich zdjęciach moją szczególną uwagę zwróciła praca z "bliźniaczymi" butelkami. Na żywo zachwycił mnie misternie wykonany wianek na szklanej paterze oraz dekoracja na stół prezydialny ze świecami. Z większej formy praca przypominająca mi "pełnię księżyca" z wyklejanym okręgiem no i oczywiście bukiet dla Pani prezes - marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie zgadzamsie z Tobą. A ten bukiet graficzny - ehhhh! Oby więcej takich fantastycznych pokazów. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Bajecznie.Bardzo lubię to jego przetwarzanie i lekkość konstrukcji ,jakby wszystko unosiło się...Zdjęcia wyszły świetnie ,przykuwają oko ,choć mój wzrok zwyczajowo szuka przybliżeń.Pomarzyć można!

  OdpowiedzUsuń