niedziela, 23 marca 2014

Obiecane wiązanki i pisanki

"nie chwal dnia przed zachodem słońca", "nie mów hop, póki nie przeskoczysz" .....
W środę, po dwóch dniach uczęszczania do przedszkola, mój starszy syn, ponownie zagorączkował - powyżej 39,5. Czwartkowa wizyta u lekarza przyniosła kolejny antybiotyk - tym razem bakteryjne zapalenie gardła.  
Taki stan rzeczy przyczynił się niestety do opóźnionej relacji i braku celebracji wiosny w blogowej sferze.
Chciałabym rozpocząć nadrabianie tych zaległości, stąd dzisiejsza fotorelacja ze wspomnianego pokazu - Wielkanocne wiązanki z pisanką.
W zacnym gronie florystów powstały bardzo fajne wiosenne i świąteczne prace, w energetycznych lub pastelowych kolorach. To skarbnica inspiracji!

Jak pierwsze, prezentuję prace Mistrza Florystyki - Zygmunta Sieradzana
A teraz prace kolejnego Mistrza Florystyki - Huberta LemańskiegoNa zakończenie prace Florystki - Aleksandry Bilik Żemła


photos by mafleur.pl


8 komentarzy:

 1. Moc kolorów, wiele propozycji spowodowało, że trudno wybrać pracę najpiękniejszą. Jajkowe kompozycje bardzo mi się podobają. Życzę Wam a szczególnie synkowi dużo zdrowia . Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo - jest nadzieja, bo antybiotyk bardzo szybko zadziałał. Na pokazie było naprawdę bardzo kolorowo! Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Bardzo podobają mi się prace Pani Aleksandry, z czego wykonana jest fioletowo-czarna kryza w pracy Huberta Lamańskiego.

  Szybkiego powrotu do zdrowia również życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co zrozumiałam to są to jakieś "odpady" przy produkcji pewnych elementów z plastiku. Jeżeli od wtajemniczonej ;) osoby dowiem się szczegółu to podzielę się wiedzą. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Obiecałam, że coś się więcej dowiem, ale dowiedziałam się tylko tyle, że to odpady powstałe przy toczeniu jakiś elementów z plastiku - tylko nie wiem jakich elementów :)

   Usuń
  3. dzięki dobre i to, a wygląda jak taśma ze starych kaset :)

   Usuń
 3. Az mi głos odebrało.Tyle barw,kształtów i ,,jajeczności" chyba nigdy jeszcze mój wzrok nie ogarnął naraz.Kryza pana Lemańskiego przewrotnie intrygująca,

  OdpowiedzUsuń